Stafbureau

Op het stafbureau zijn werkzaam:

Mark Vrolijk, directeur-bestuurder
Telefoon: 058 253 95 80
E-mail: info@elanowg.nl

Marc Kammeraad, directeur-bestuurder a.i.
Telefoon: 058 253 95 80
E-mail: info@elanowg.nl

Eelke Pijnacker, controller
Telefoon: 058 253 95 85
E-mail: epijnacker@elanowg.nl

Baukje van der Kooi, stafmedewerker onderwijs en zorg
Telefoon: 058 253 95 89 of 06 1057 71 55
E-mail: bvdkooi@elanowg.nl

Teun Meijer, stafmedewerker onderwijs en ICT
Telefoon: 058 253 95 92 of 06 1996 78 66
E-mail: tmeijer@elanowg.nl

Jannie Tadema, beleidsmedewerker algemene zaken
Telefoon: 058 253 95 83
E-mail: jtadema@elanowg.nl

Elles Koops, stafmedewerker personele zaken
Telefoon: 058 253 95 96
E-mail: ekoops@elanowg.nl

Janke Feenstra, medewerker algemene zaken
Telefoon: 058 253 95 84
E-mail: jfeenstra@elanowg.nl

Jacolina de Swart, medewerker stafbureau
Telefoon: 058 253 95 82 of 06 3057 6983
E-mail: jdeswart@elanowg.nl

Wouter Mak, medewerker financiën
Telefoon: 058 253 95 87
E-mail: wmak@elanowg.nl

Jan Arnoldus Boom, medewerker huisvesting
Telefoon: 058 253 95 88
E-mail: jaboom@elanowg.nl