Stafbureau

Het stafbureau
Het stafbureau is de uitvalsbasis van de Bestuurder en beleidsmedewerkers die de scholen onderwijsinhoudelijk ten dienste staan. Tevens zijn daar mensen werkzaam die zich bezig houden met bestuursondersteuning, alsmede personele-, financiële- en facilitaire zaken.

Op het stafbureau zijn werkzaam:

Aldert Hoksbergen, Bestuurder (a.i.)
Telefoon: 058 253 95 80
E-mail: info@elanowg.nl

Eelke Pijnacker, controller
Telefoon: 058 253 95 85 
E-mail: epijnacker@elanowg.nl

Jannie Tadema, beleidsmedewerker algemene zaken
Telefoon: 058 253 95 83
E-mail: jtadema@elanowg.nl

Janke Feenstra, medewerker algemene zaken
Telefoon: 058 253 95 84
E-mail: jfeenstra@elanowg.nl

Sjoeke Bloem, interim adviseur P&O
Telefoon: 058 253 95 80
E-mail: sbloem@elanowg.nl

Teun Meijer, stafmedewerker onderwijs en ICT
Telefoon: 058 253 95 92
E-mail: tmeijer@elanowg.nl

Baukje van der Kooi, stafmedewerker onderwijs en zorg
Telefoon: 058 253 95 89
E-mail: bvdkooi@elanowg.nl

Tea Wahle, stafmedewerker onderwijs en zorg
Telefoon: 058 253 95 91
E-mail: twahle@elanowg.nl

Ingrid van der Wiel, ambulant begeleider (leerproblemen)
Telefoon: 058 253 95 80
E-mail: ivdwiel@elanowg.nl

Judith Aldershof, ambulant begeleider (gedrag en werkhouding)
Telefoon: 058 253 95 80
E-mail: jaldershof@elanowg.nl

Thea Groeneveld, medewerker financiën 
Telefoon: 058 253 95 87 
E-mail: tgroeneveld@elanowg.nl

Petra Warrink, financieel medewerker
Telefoon: 058 253 95 93
E-mail: pwarrink@elanowg.nl

Jan Arnoldus Boom, medewerker huisvesting
Telefoon: 058 253 95 88 
E-mail: jaboom@elanowg.nl